Özellikle son zamanlarda birçok neden dolayı klimalar yaşam kalitemizi artırmaktadır. Peki, ciddi maliyet gerektiren klima arızaları nelerdir. Adana Klima Tamir Servisine ihtiyaç duymamak için yapılması gerekenler nelerdir? Klima kompresörü tamiri Nasıl Yapılır. En sık karşılaşılan Klima sorunlarını sizler için sıraladık.

Adana Klima Tamir Firması

Tüm klimaların belirli ısıtma ve soğutma kapasiteleri vardır. Klimalar seçimlerimde de çalıştırılacağı ortam göz önünde bulundurularak seçilmelidir. Kapasitesinden fazla ya da az seçilen klimalar gereğin fazla çalışmakta ya da sürekli girip çıkmaktadır. Bu durum en başta kompresörün yıpranması ve arızalanmasına ve çok fazla elektrik tüketmesine neden olmaktadır. Ev Tipi Klima Kompresör Tamiri ciddi maliyet gerektiren bir işlemdir. Klima motoru tamiri için detaylı bilgiyi servisimizden talep edebilirsiniz.

Diğer etkenlerde ise yanlış klima seçimi, profesyonel olmayan Klima Montajı, yetkili olmayan kişilere yaptırılan klima temizleme işlemi, klimaların gazsız çalıştırılması, yüksek veya alçak gelen elektrik akımı elektronik aksamı en fazla olan klima kartlarına zarar verebilmektedir. Ehil olmayan kişilere yaptırılan klima tamirleri çok daha büyük tamir gerektiren işlemlere neden olabilmektedir. Başta Ankara olmak üzere tüm il ve ilçelerden bizlere ulaşabilirsiniz. Ankara Klima Tamiri için bu noktada yanlış klima seçimleri yapmadan ücretsiz olarak klima seçimlerinizde yardımcı olabilir.

SERVİS ÇAĞIR