tellidere klima tamircisi

Tellidere Klima Servisi

Firmamız en yakın Tellidere klima servisi olarak hizmet vermektedir.. En iyi klima markalarının her dönemde farklı bir model üretmesi insanların klima kullanımına daha da yoğun ilgi göstermesini sağlıyor. Ancak klimalar ne kadar iyi markanın ürünü olursa olsun zamanla deformasyona uğruyor. Böyle zamanlarda da Tellidere klimacı servisi olarak müşterilerimize yüksek kalitede servis hizmetleri veriyoruz.

Klimalarda meydana gelen arızalar bazen kullanıcı hatası bazen de donanımdan kaynaklı olabiliyor. Klima Servisi olarak böyle zamanlarda profesyonel olarak hizmet veren bir firmadan servis desteği almanız gerekir. Çünkü klima arıza kodları amatör bir şekilde tamir edilemeyecek kadar detay gerektiren teknik konulardır. Klima servisi olarak sizlere her türlü klima arıza kodları hakkında bilgi veriyoruz.

5 Yorum

 • Dilan Erdoğan

  Erbey klima gerçekten işinin ehli daha önce kaç tane servis aradım klimamim arizasini çözemediler daha sonra Erbey klima yı çağırdım gelen arkadaşlar 10 dakikada arızayı çözdü gerçekten çok iyiler çok teşekkür ediyorum erbey klima ailesine herkese tavsiye ediyorum

 • Melek özkaya

  güler çalışanlar işinin ustası hepsi tavsiye ederim temizlik ve titizliği önem veren bi firma

 • Hüseyin Kaçmaz

  İşinin ehli arkadaşlar ve arıza durumunda en kısa sürede gelip sorunu çözdüler. Tavsiye ederim herkese.

 • E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  SERVİS ÇAĞIR